Berounský advent opět nabídne bohatý program

Berounský advent opět nabídne bohatý program 1Zahájení adventu připadá v letošním roce na neděli 3. prosince, kdy začne vánoční program ve městě. Sváteční atmosféru si budete moci užít už od 15:00 v kostele sv. Jakuba. Na vánočně vyzdobeném Husově náměstí zahájí adventní program v 16:00 Staročeští koledníci.

Na pódiu před radnicí je vystřídá muzikálový sbor Šárky Pexové Tadooba, v 16:40 se představí pěvecký sbor ZŠ na Wagnerově náměstí. Slavnostní rozsvícení stromu je plánováno na 17:00 a o světelné efekty postará Petr Burian s firmou Spitfire. První adventní neděle bude ukončena netradičně. Lidé se totiž mohou těšit na speciální představení Pražské zvonkohry Carillon (na fotografii). Během nedělního programu v centru Berouna návštěvníci zhlédnou také třináctimetrové loutky divadla Kvelb -  Naděje Zrození.

Ani tentokrát nebudou chybět stánky s občerstvením. Novinkou bude prodej rybí polévky od místního podnikatele pana Alferyho. Další zajímavostí letošního berounského adventu bude kolotoč umístěný v horní části Husova náměstí. Ten bude pro děti k dispozici od první adventní neděle až do 22. prosince.

Celý program berounského adventu si můžete prohlénout na plakátu.

Advent 2017

Vytvořeno: 21. 11. 2017