Cena města Beroun pro Marii Holečkovou a Karla Žáka

Cena města Beroun pro Marii Holečkovou a Karla Žáka 1V kulturním domě Plzeňka se 19. října uskutečnil Slavnostní večer ke vzniku samostatného Československa. Od roku 2013 se v rámci tohoto večera udělejí Ceny města Beroun. Laureáty letošní cen se stali Marie Holečková a Karel Žák.

V minulosti ceny získali Vladimír Izbický, pěvecký sbor Slavoš, Jana Čapková, Karel Souček, Jana Civínová, Jiří Kahoun, Božena Kebrlová a Zdeněk Zůna.

Slavnostní večer měl u návštěvníků kladné ohlasy. "Líbil se mi například proslov pana Cílka, který představil letošní oceněné," svěřila se jedna z divaček.

A slovy chvály nešetřil například ani pan Matys: "Slavnostní večer byl na úrovni. Svělé bylo i hudební vystoupení."

CELÁ FOTOGRAFIE ZDE KE STAŽENÍ

Vytvořeno: 20. 10. 2017