Jste pro zachování koupaliště na Velkém sídlišti?

Co dál s koupalištěm na Velkém sídlišti? Před touto otázkou nyní stojí zastupitelé, kteří o dalším osudu areálu vedou diskuzi.

Před časem někteří z nich totiž vyslovili názor, aby se bazén pro neefektivnost zrušil. Město si proto nechalo zpracovat zhodnocení aktuálního stavu i varianty řešení.

Co tedy s koupalištěm dál? Město se může rozhodovat mezi třemi variantami. Buď investovat do dílčích oprav a vylepšit vybavenost areálu, tato základní varianta by si vyžádala investici ve výši zhruba 7 milionů korun. Další možností je rozšířená rekonstrukce včetně nových atrakcí pro návštěvníky. V tomto případě by se náklady pohybovaly kolem 22 milionů korun. Poslední variantou  je zrušení areálu. I v tomto případě by ale město muselo vynaložit nemalou částku ze svého rozpočtu, a to ve výši až 11 milionů korun. Plocha by pak byla využita k jinému účelu v souladu s územním plánem.

Jaký je váš názor na další provoz koupaliště na Velkém sídlišti? Odpovězte na krátkou anketu ZDE

Vytvořeno: 26. 7. 2017
Poslední aktualizace: 26. 7. 2017 14:52