Kurzy sebeobrany pro seniory začínají v dubnu

Kurzy sebeobrany pro seniory 1Město Beroun připravilo pro berounské seniory kurz sebeobrany Krav maga. Deset lekcí bude probíhat v gymnastickém sále TJ Lokomotivy Beroun vždy v pátek od 15:00. První lekce se uskuteční 6. dubna. Následující týden se mimořádně konat nebude, druhá lekce tak bude uspořádána až 20. dubna.

Senioři s sebou potřebují pohodné oblečení, sportovní obuv do tělocvičny a pití.
Přihlásit se a získat další informace můžete u Mgr. Ludvíkové, tel. 311 630 363, 722 713 622, osvz15@muberoun.cz.

V rámci Programu prevence kriminality na rok 2018 je kurz sebeobrany pro seniory zdarma.

Kurz proběhl již v loňském roce a sklidil velký ohlas - senioři díky němu pracovali na své fyzické kondici, pohyblivosti a získali větší sebedůvěru. Připraven byl rovněž pro sociální pracovnice městského úřadu a veřejnost/oběti domácího násilí. Již v roce 2016 se ho účastnili studenti gymnázia, kteří se zapojili do projektu Společně proti domácímu násilí.

Vytvořeno: 27. 3. 2018
Poslední aktualizace: 27. 3. 2018 09:05