Máte zájem o kurzy sebeobrany?

Komise pro prevenci kriminality se v návaznosti na projekt Společně proti domácímu násilí zaměřila na kurzy sebeobrany. A přihlásit se do nich můžete i vy.

Na loňské kurzy pro studenty gymnázia jako první v letošním roce navázala sebeobrana pro pracovnice odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu,
které si tak budou jistější během jednání s klienty i při šetření v terénu.

Dalších 10 lekcí pod vedením lektora Krav Magy Jana Koláře bylo určeno pro seniory, ohrožené vzhledem k různý omezením, která s sebou zvyšující se věk přináší. Kromě prvků sebeobrany tak byl kurz zaměřen na posílení kondice, zpevnění svalů, zlepšení pohyblivosti a hbitosti.

Další kurz bude připraven pro oběti domácího násilí a širší veřejnost. Pro bližší
informace o kurzu sebeobrany, plně hrazeném městem Beroun, kontaktujte manažerku prevence kriminality Mgr. Ivu Ludvíkovou, tel. 311 630 263, 722 713 622, osvz15@muberoun.cz.

Vytvořeno: 29. 8. 2017
Poslední aktualizace: 29. 8. 2017 07:47