Městská policie slouží občanům už čtvrt století

Městská policieMěstská policie působí v Berouně už 25 let. Založena byla 12. října 1992 a za tu dobu prošla velkými změnami. Původní počet sedmi strážníků se nyní rozrostl na dvacet a velký pokrok nastal především v technickém vybavení.

Městská policie se za čtvrt století stala nedílnou součástí města Beroun, což dokazují mimo jiné i desítky oznámení a případů, kterými se strážníci denně zabývají.

Výročí založení městské policie bylo příležitostí, aby se strážníci společně s vedením města a hosty sešli ve středu 11. října v obřadní síni radnice. Starosta Berouna Ivan Kůs popřál veliteli Alexandru Scherberovi, aby městská policie měla stabilní a profesionální tým. To je přání i samotného velitele.

Celou fotogaleri najdete zde.

Vytvořeno: 13. 10. 2017
Poslední aktualizace: 16. 10. 2017 11:27