Městský bál se nesl v duchu první republiky

Městský bál, který se uskutečnil první březnovou sobotu, se nesl v duchu první republiky. Většina lidí se proto oblékla do dobových kostýmů a podtrhla tak atmosféru celého plesu. O hudební doprovod se postaral skvělý orchestr Big Band Václava Zelinky a Frajeři z galerky. Přítomné nadchlo i předtančení Star dance v podání Dany Morávkové a Michala Padevěta.

Podle ohlasů se městský bál trefil do noty přítomných. „Jeden z nejlepších plesů, na kterém jsme kdy byli. Velké poděkování patří pořadatelům,“ uvedla Jiřina Marečková. Další z přítomných hostů zase neopomněl pochválit orchestr Big Band. „Parádně hráli. Musím smeknout klobouk.“

Reakce se ihned po plese objevily i na sociálních sítích. Na Facebooku bál okomentoval například i Vladimír Izbický: „MĚSTSKÝ BÁL ZA TO STÁL! Opravdu se povedl, tak když se dožijem, půjdeme za rok zas.“

Vytvořeno: 5. 3. 2018
Poslední aktualizace: 5. 3. 2018 10:51