Na ministra zahraničních věcí SRN Beroun zapůsobil

Na ministra zahraničních věcí SRN Beroun zapůsobil 1Starosta Berouna Ivan Kůs obdržel děkovný dopis od německého ministra zahraničních věcí Sigmara Gabriela, který navštívil město Beroun 24. června. V dopise poděkoval za pohostinnost. Pro Sigmara Gabriela byl podle jeho slov velkým zážitkem zápis do zlaté knihy Berouna, partnerského města Goslaru, a to právě v roce 20. výročí podpisu Česko – německé deklarace.

„Velmi na mne zapůsobila diskuze se studenty Gymnázia Joachima Barranda o budoucnosti Evropské unie. Zcela výjimečným zážitkem pak byla samozřejmě soutěž Grand Prix ve skateboardingu. Na návštěvu Berouna budu velmi rád vzpomínat a přeji všem občanům vašeho města všechno nejlepší do budoucnosti,“ uvedl v dopise ministr zahraničních věcí SRN.

Vytvořeno: 9. 8. 2017
Poslední aktualizace: 9. 8. 2017 15:04