Nenechte si ujít zajímavé besedy pro rodiče i odborníky

Na druhý listopadový týden jsou v rámci projektu MAP (Místní akční plán vzdělávání) připraveny besedy a semináře pro širokou i odbornou veřejnost.

V pondělí 13. 11. se v RC Slunečnice uskuteční debata na téma „Na co má rodič ve škole právo a do čeho už by mluvit neměl aneb co nejčastěji způsobuje neshody mezi školou a rodiči“. Odborným průvodcem je Tomáš Feřtek ze sdružení EDUin o.p.s. Cílem EDUin o.p.s. je, aby veřejnost byla informovanější a schopnější o vzdělávání více přemýšlet a podporovat jeho proměnu – jak ve své škole, tak i ve městě či regionu.
Místo konání: Rodinné centrum Slunečnice Beroun, 19 – 21 hodin

O den později (14.11.) je pro učitele mateřských škol připraven seminář „Hejného metoda v předmatematické výchově“. Inovativní výuková metoda prof. Hejného efektivně rozvíjí předmatematickou gramotnost orientovanou na budování schémat.
Místo konání: MěÚ Beroun, Husovo nám.68, Velká zasedací místnost, 1.patro, 14 – 17 hodin

Speciální seminář pro učitele 1. a 2. stupně základní škol, pedagogické a další pracovníky, výchovné poradce, zástupce vedení ZŠ a další zájemce je zaměřen na téma „Nadané děti, jejich identifikace a vzdělávání“. Seminář povede zkušená psycholožka Mgr. Miroslava Lívancová.
MěÚ Beroun, Velká zasedací místnost, 1.patro, 14 – 17 hodin

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách města v sekci školství.

Vytvořeno: 6. 11. 2017
Poslední aktualizace: 6. 11. 2017 15:29