Nominujte osobnosti na letošní Cenu města Beroun

Až do konce června můžete navrhovat osobnosti na letošní Cenu města Beroun. Podmínkou je, aby osoba nebo případně její skutky měly přímý vztah k městu. Zasílat můžete zároveň i své návrhy na udělení čestného občanství pro osobnosti, které v Berouně sice nežijí, ale významným způsobem se do života města zapsaly nebo ho výrazně ovlivnily.

Návrhy na udělení Ceny města Beroun a čestného občanství mohou podávat nejen jednotlivci, ale také občanská sdružení , hnutí a organizace, které ve městě působí minimálně tři roky.

Nominace zasílejte:

na e-mail osva@ muberoun.cz nebo stačí vyplnit formulář na webu města, v záložce Kultura/Městské pocty, kde najdete i další informace.

Dosavadní laureáti Ceny města Beroun:

Vladimír Izbický, smíšený pěvecký sbor Slavoš, Jana Čapková, Karel Souček, Jana Civínová, Jiří Kahoun, Božena Kebrlová a Zdeněk Zůna

Čestné občanství města Beroun:

Burkhard Siebert z partnerského města Goslar.

Vytvořeno: 4. 6. 2017
Poslední aktualizace: 26. 6. 2017 23:11