O parkovací karty mohou obyvatelé Zavadilky a Jarova žádat až do konce června

Z důvodu velkého zájmu o parkovací karty na parkoviště P+R u autobusového nádraží v době uzavírky mostu na Zavadilku byl výdejní termín prodloužen až do konce června. Dosud bylo vyřízeno sto žádostí. Obyvatelé Zavadilky a Jarova, kteří si nestihli o vydání bezplatné čipové karty zažádat, mají nyní ještě možnost tak učinit, a to vždy v pondělí a ve středu od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00.

Karty se vydávají v budově Policie ČR v Tyršově ulici v kanceláři v 1. patře, která zajišťuje také výdej karet pro modré zóny. Řidiči obdrží parkovací kartu na základě vyplněné žádosti, předložení malého technického průkazu, občanského průkazu a zaplacení vratné zálohy ve výši 100 korun.

Po skončení akce dostanou řidiči zálohu zpět, pokud ve stanoveném termínu vrátí nepoškozenou kartu v pokladně v přízemí budovy radnice. Termín pro vracení karet bude zveřejněn v říjnovém Radničním listu a na webu města. Formulář žádosti je k dispozici na webu města v sekci Parkovací karty a v tištěné podobě  přímo ve výdejní kanceláři.

Parkovací karty jsou určeny pouze pro řidiče s trvalým bydlištěm na Jarově a Zavadilce a platit budou do ukončení uzavírky mostu.

Vytvořeno: 5. 6. 2017
Poslední aktualizace: 24. 6. 2017 23:18