Oznámení o plánovaném zahájení stavebních prací v ulici Plzeňská - Havlíčkova

V pondělí 10. července zahájí firma STRABAG, a.s., Na Bělidle 198/21, Praha 5 investiční akci „Propojovací chodník Plzeňská – Havlíčkova“, jejímž investorem je město Beroun. Cílem stavebních úprav je zvýšení bezpečnosti chodců a zejména pak dětí z Jungmannovy základní školy. Vzhledem k tomu, že se stavební práce dotknou i prostoru před Jungmannovou základní školou, bylo z technického i bezpečnostního hlediska rozhodnuto o realizaci této akce v období letních prázdnin.

Po dobu stavebních úprav bude upraven dopravní režim v Tovární a Havlíčkově ulici, a proto žádáme obyvatele, provozovatele a majitele obchodů i nemovitostí v této lokalitě, aby věnovali zvýšenou pozornost změnám dopravního značení. O konkrétních termínech omezení dopravy bude informovat zhotovitel díla – firma STRABAG - v návaznosti na časový harmonogram a plánovaný postup prací. Uzavírka potrvá do 31. 8. 2017.
Za ztíženou dopravní dostupnost v období realizace stavby se Odbor městských investic Městského úřadu Beroun z pozice stavebníka omlouvá.

Více informací o uzavírce

Vytvořeno: 27. 6. 2017