Parkovací karty pro obyvatele Jarova a Zavadilky od 9. května

Po úplné uzavírce mostu na Zavadilku, která je plánována od 3. června do 3. října, budou mít obyvatelé této městské části a lidé bydlící na Jarově možnost zdarma parkovat na parkovišti P + R u autobusového nádraží.

„Od 9. do 31. května si mohou zájemci vyzvednout parkovací kartu v budově policie v Tyršově ulici v Berouně, a to vždy v pondělí a ve středu od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00,“ informoval místostarosta Michal Mišina.
Řidiči obdrží parkovací kartu na základě vyplněné žádosti, předložení malého technického průkazu, občanského průkazu a zaplacení vratné zálohy ve výši 100 korun. „Po skončení akce dostanou řidiči zálohu zpět, pokud ve stanoveném termínu vrátí nepoškozenou kartu v pokladně v přízemí budovy radnice na Husově náměstí 68. Termín pro vrácení karet zveřejníme v říjnovém Radničním listu a na webu města,“ připomněl Mišina. Formulář žádosti bude od 9. května k dispozici na webu města v sekci Parkovací karty a v tištěné podobě ve v kanceláři, kde se budou karty vydávat.

Vytvořeno: 27. 4. 2017
Poslední aktualizace: 6. 5. 2017 23:15