Pietní akt k 72. výročí ukončení války

Město Beroun ve spolupráci s Českým svazem bojovníků za svobodu, Čs. obcí legionářskou, TJ Sokol a Junákem – Svazem skautů a skautek ČR pořádá v pátek 5. května od 15:00 u Památníku obětem 2. světové války (socha Matky) u bývalého okresního úřadu (naproti České poště) pietní akt k 72. výročí ukončení 2. světové války. Po položení věnců a úvodním slovu starosty Berouna a zástupce Českého svazu bojovníků za svobodu udělí Český svaz bojovníků za svobodu pamětní medaile a čestné uznání.

V sobotu 6. května od 10:00 do 16:00 bude otevřena vojenská pevnůstka „řopík“ u bývalého autobusového nádraží a v pondělí 8. května se od 15:00 na Městském hřbitově Beroun uskuteční pietní akt u hrobu vojáků Rudé armády.

Vytvořeno: 5. 5. 2017
Poslední aktualizace: 6. 5. 2017 23:15