Přijďte oslavit medvědí narozeniny

Přijďte oslavit medvědí narozeniny 1Berounské večerníčkové hvězdy, medvědi Kuba a Matěj, v sobotu 13. ledna oslaví již 18. narozeniny. U medvědária na Městské hoře začne narozeninová party ve 13:00.

Přijďte se podívat na krmení medvědů. Zjistíte, jak milují šlehačku a hroznové víno, které mlsají doslova po kuličkách. Nebude chybět předávání dárků.

„Všechny zájemce zveme v sobotu k medvědáriu. Režisér Václav Chaloupek bude přítomné bavit svými historkami, které s medvědy při natáčení večerníčku zažil. Bude také podepisovat fotografie. Kdo má doma jeho knihu, určitě ji může přinést s sebou, aby získal autorům podpis s věnováním,“ uvedla za Městské kulturní centrum Marcela Bergerová.

Na své si v sobotu odpoledne přijdou i děti. Bude je zde čekat velký plyšový medvěd, který bude vzpomínkou na zesnulého Vojtu. Pro mlsné jazýčky bude připravená sladká pozornost.

Vytvořeno: 4. 1. 2018
Poslední aktualizace: 4. 1. 2018 08:06