První adventní neděle 27. 11. 2016

Typ: Kulturní akce
Hlavní hvězdou dne byl bezpochyby Kamil Střihavka & Leaders. A opravdu to bylo vydařené odpoledne a podvečer, i když někteří to neměli úplně jednoduché, třeba zrovna Kamil Střihavka, který byl nachlazený. Díky technickým problémům s elekřinou měli spoustu starostí pánové od zvuku i techniky (zvládli vše bravurně!) a první účinkující kapela Staročeští koledníci, která začínala hrát unplugged pod pódiem - a vlastně to bylo přesně jako za starých časů...

Následující pěvecký sbor Bonbon už byl technických problémů ušetřen, stromeček se rozzářil o sedmnácté hodině spolu s ohňostrojem z balkónu radnice.

Za město Beroun přišli Berounské pozdravit starosta Ivan Kůs s místostarostou Michalem Mišinou, na pódiu se představil i řezbář Jan Viktora, který do betléma vyřezal novou plastiku trubače. Přítomné také pozdravila ředitelka MKC Beroun Kateřina Masopustová.

Vytvořeno: 29. 11. 2016
Poslední aktualizace: 30. 12. 2016 03:28