Rekonstrukce Plzeňské ulice vstoupila do další fáze

Krajská investiční akce - rekonstrukce Plzeňské ulice - pokračuje od 2. května dalšími stavebními pracemi, které výrazně omezují silniční provoz. Doposud se práce soustředily pouze na přípravu stavby a výstavbu nové dešťové kanalizace ležící podél vozovky ulice Plzeňská.

Nyní již není možné vjet z ulic Plzeňská a Kollárova do velmi frekventované ulice Obchodní, která je příjezdovou komunikací k supermarketům Billa, Kaufland a Penny Market. Objízdná trasa je po celou dobu rekonstrukce Plzeňské ulice v Berouně plánována přes ulici Koněpruskou a kruhový objezd u čerpací stanice OMV u dálnice D5.

Omezení se týká i pěšího provozu. Chodník podél obchodní zóny v Plzeňské ulici až po křižovatku s ulicí Koněpruskou je uzavřen a chodci se dostanou do obchodní zóny po přechodu u ulice Kollárova.

V souladu s usnesením volených orgánů Berouna a Králova Dvora je od 2. května zabezpečována přeprava autobusy městské hromadné dopravy v obou městech zdarma, a to až do 30. června.

O dalších dopravních omezeních budeme veřejnost průběžně informovat prostřednictvím webových stránek www.mesto-beroun.cz a Radničního listu.

mapka

Vytvořeno: 26. 4. 2018