Strážníci měří rychlost radarem

Strážníci měří rychlost radarem 1Městská policie Beroun od července měří rychlost prostřednictvím radaru. „V průběhu prvního dne bylo zjištěno 15 přestupků překročení rychlosti. Většina z nich se řešila na místě blokovou pokutou, tři případy byly předány správnímu orgánu,“ uvedl velitel městských strážníků Alexandr Scherber.

Městští strážníci se budou měření rychlosti radarem věnovat i v budoucnu. Mají už vytipované lokality, na které se hodlají více zaměřit. Především se jedná o místa v okolí základních a mateřských škol. Dále budou v hledáčku městské policie lokality, kde se pohybuje větší množství lidí a v neposlední  řadě se budou soustředit na části Berouna, odkud přicházejí stížnosti občanů právě na překračování rychlosti.

Vytvořeno: 11. 7. 2017
Poslední aktualizace: 11. 7. 2017 11:46