Vstupenky na Městský bál jsou již v prodeji

Vstupenky na Městský bál jsou již v prodeji 1Městský bál se tentokrát uskuteční v Kulturním domě Plzeňka v sobotu 3. března. Ponese se v duchu oslav 100. výročí republiky, vítány jsou proto kostýmy věnované tomuto období. Nejlepší kostým navíc bude oceněn.

Na co se dále můžete těšit? Do správné taneční nálady vás určitě dostane předtančení Star dance v podání Dany Morávkové a Michala Padevěta, celý večer bude hrát orchestr Big Band Václava Zelinky, po půlnoci je plánovaná diskotéka, chybět nebude ani tombola. Pořadatelé navíc slibují překvapení během večera.

Chcete si užít poslední bál letošní plesové sezóny, který se v Kulturním domě Plzeňka uskuteční? Pak si včas obstarejte vstupenky. Předprodej zajišťuje Městské informační centrum.

Vytvořeno: 30. 1. 2018
Poslední aktualizace: 30. 1. 2018 08:56