Zapojte se do mládežnické cyklotour

Zapojte se do mládežnické cyklotour 1Město Beroun spolu s partnerskými městy Brzeg a Goslar s finanční podporou Česko-německého fondu budoucnosti připravuje další ročník akce Mládežnické setkání - Cyklotour 2018. Naváže tak na úspěšné absolvování loňského ročníku, kdy mladí cyklisté absolvovali na kolech cestu z Goslaru do Berouna. Tentokrát budou mít účastníci přes sebou trasu z Berouna do polského Brzegu.Cyklotour je pro účastníky zdarma. Akci spolufinancuje město Beroun společně s Česko-německým fondem budoucnosti.

Jedná se o akci, které je určena pro mládež ve věku od 14 let. Skupina bude složena z 6 mladých a 2 členů dospělého doprovodu z každého partnerského města. Trasa měří asi 400 km.

Cílem akce je především setkání mladých lidí, navázání kontaktů, vybudování dlouhodobého přátelství, porozumění mezi národy, poznání historie, pamětihodností, přírody, průmyslu, praktikování jazykových schopností, zlepšení fyzické kondice a samostatnosti.

Podmínkou je odpovídající fyzická zdatnost a jazykové schopnosti NJ nebo AJ na základní konverzační úrovni. Jízdní kolo v dobrém technickém stavu s povinnou výbavou, cyklistická helma, spací pytel, stan.
V případě zájmu kontaktujte prosím Městský úřad Beroun, paní Hanu Tučkovou na telefonu 311 654 360, nebo e-mailu sekr1@muberoun.cz.

Vytvořeno: 10. 5. 2018
Poslední aktualizace: 10. 5. 2018 08:46