AKTUALIZOVÁNO: Informace a instruktážní videa k novému systému platby za parkování

Jak jsme vás již informovali, od 1. 7. bude u parkovacích automatů města Beroun spuštěna nová aplikace, kdy při placení parkovného bude potřeba do parkovacího systému zadat RZ parkujícího vozidla.

Tento systém už funguje v Praze a dalších městech ČR a tak dojde ke sjednocení ovládání parkovacích automatů.

O tom jak postupovat při placení parkovného, se můžete dozvědět v krátkém instruktážním videu pod tímto článkem. Jedno video je pro platbu hotovostí a druhé pro platbu kartou. Navíc na začátku měsíce července budou na nejfrekventovanějším parkovišti – Husově náměstí naši pracovníci, kteří vám rádi pomohou a poradí s ovládáním parkovacího automatu.

Pokud budete potřebovat telefonickou konzultaci pro nové ovládání, můžete zavolat na telefon:  722 452 875.

Vytvořeno: 12. 6. 2019
Poslední aktualizace: 17. 6. 2019 07:36