Obsah

Bikemaraton přilákal do Berouna cyklistické nadšence

Typ: ostatní
Bikemaraton přilákal do Berouna cyklistické nadšence Poslední dubnová sobota patřila v Berouně cyklistickému závodu Bikemaraton Beroun Kooperativy, který pořádá organizace Kolo pro život. Kromě hlavních závodů nechyběly ani dětské kategorie a oblíbená Family jízda.

 

Závodníci berounský kopcovitý terén milují a i letos se tak opřelo do pedálů velké množství cyklistů. O den dříve se navíc v kempu uskutečnil dětský sportovní den.

Pro Beroun je to skvělá příležitost propagace města. Kolo pro život spolupracuje s TV Nova, která ze závodů přináší zajímavé reportáže. Je to i velká příležitost pro místní podnikatele, protože každá podobná akce přiláká do města řadu turistů, v tomto případě sportovců.

A třešničkou na dortu je finanční dar od organizátorů Bikemaratonu, kteří berounským mateřským školkám stejně jako v minulém roce předali finanční dar. „Mateřinky si mezi sebe rozdělí 10 tisíc korun, které využijí dle svého uvážení, například na výlety,“ uvedl místostarosta Dušan Tomčo, který šek od zástupců organizace Kolo pro život převzal.


Vytvořeno: 4. 5. 2023
Poslední aktualizace: 4. 5. 2023 11:41
Autor: