Děkujeme za skvělou spolupráci v době nouzového stavu

Představitelé Berouna v čele se starostkou Soňou Chalupovou a místostarostou Dušanem Tomčem přijali v pátek 29. 5. na radnici zástupce firem a organizací, které se v době nouzového stavu podílely na bezproblémovém chodu služeb ve městě. Pozvání přijali představitelé Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, městské policie, Nemocnice Beroun a Hořovice, Charity Beroun, okresní hygienické stanice, VaK Beroun, Střední zdravotnické školy Beroun, společnosti innogy a Arriva a farář Českobratrské církve evangelické v Berouně.

V úvodu starostka poděkovala všem za spolupráci, která v této náročné době prověřila schopnost komunikace a vzájemné součinnosti. Ta se v Berouně od začátku nouzového stavu dařila, všechny služby byly zajištěné a řada kroků se v Berouně uskutečnila dříve, než byly nařízeny státem či Středočeským krajem.

Na setkání tak představitelé Berouna poděkovali všem za odvedenou práci, která byla náročná jak fyzicky, tak psychicky i časově. „Velmi si tohoto poděkování vážíme. Je to poprvé, kdy takto veřejně a oficiálně slyšíme, že si naší odvedené práce v době koronavirové epidemie někdo cení,“ shodli se přítomní.

Beroun ale nezapomíná ani na ostatní. Proto v červnu připravuje setkání těch, kteří v nouzovém stavu městu pomáhali. Ať už se jedná o firmy, které poskytly ochranné pomůcky nebo další materiál, nebo o švadleny, které šily roušky a poskytly je městu pro jeho občany.

Vytvořeno: 3. 6. 2020
Poslední aktualizace: 4. 6. 2020 08:43