Den boje za svobodu a demokracii

Starostka Soňa Chalupová s místostarosty Michalem Mišinou a Dušanem Tomčem zavěšením věnce u desky věnované obětem komunismu na berounské radnici připomněli Den boje za svobodu a demokracii.

Pokud budete i vy chtít uctít tento den, můžete přijít 17. listopadu zapálit svíčku buď k věnci na budově radnice nebo k soše Jana Husa.

Zároveň vás chceme pozvat na dva koncerty, které se konají již příští týden a které podpořilo město Beroun. Jedná se o umělce, kteří měli v době totalitního režimu zakázáno vystupovat. Ve čtvrtek 25. 11. se můžete těšit na Romana Gragouna a jeho hosty, o den později vás čeká koncert Vítkova kvarteta + Veteránů studené války. Oba koncerty začínají v 19:30 a konají se v sále Wagnerovo náměstí v tzv. bývalém berounském Kremlu.

Vytvořeno: 16. 11. 2021
Poslední aktualizace: 16. 11. 2021 13:29