Druhá vlna orkánu Sabine způsobila v Berouně výpadek elektřiny

První vlna Orkánu Sabine, která se v noci z neděle na pondělí přehnala přes Českou republiku, nezpůsobila v Berouně závažnější škody. Zaznamenán byl poškozený kontejner na Závodí v důsledku pádu stromu a stržená střecha na panelovém domě v Košťálkově ulici. Městská policie v ranních hodinách také odklízela v Hostímské ulici plechový plot, který silný vítr vyvrátil na komunikaci.

Druhá vlna orkánu přešla v pondělí 10. února kolem poledne. Způsobila výpadek elektrického proudu na Závodí a pád oplocení v Talichově ulici. Pracovníci společnosti ČEZ Distribuce postupně pracují na obnovení dodávky elektřiny. Aktuální informace najdete na www.bezstavy.cz.
Silný vítr bude foukat i nadále, výstraha ČHMÚ platí až do úterního odpoledne 11. února. V plné pohotovosti zůstávají nadále hasiči, energetici i strážníci městské policie.

Vytvořeno: 10. 2. 2020
Poslední aktualizace: 10. 2. 2020 14:47