Kdo letos dostane Cenu města Beroun? Je to ve vašich rukách

Kdo letos dostane Cenu města Beroun? Je to ve vašich rukách 1Nominace zajímavých osobností pro letošní udílení Ceny města Beroun můžete zasílat už jen do 30. června! O tom, kdo se stane dalším laureátem, může rozhodnout každý z vás. Stačí se jen trochu zamyslet a určitě vás napadne z vašeho okolí někdo, kdo si Cenu města Beroun zaslouží.

V minulosti se laureáty stali zástupci umělecké sféry, charitativní organizace, historička, zakladatel Hrnčířských trhů nebo například profesor berounského gymnázia. Jména všech držitelů Ceny města Beroun najdete na webových stránkách města. Kdo si tuto cenu odnese letos, je nyní na vás.

Pošlete nám svůj typ prostřednictvím následujícího webového odkazu:

organizace/kultura-a-volny-cas/cestne-pocty-mesta-beroun/cestne-obcanstvi-mesta-beroun/

Pojďme společně rozdávat radost a poděkovat těm, kteří si to zaslouží, za jejich přínos našemu krásnému městu.

Vytvořeno: 9. 6. 2020
Poslední aktualizace: 9. 6. 2020 14:57