Obsah

Klubíčko Beroun nabízí osobní asistenci u vás doma

Typ: ostatní
Klubíčko Beroun nabízí osobní asistenci u vás doma 1Potřebujete si odpočinout a zpestřit den vašim postiženým dětem? Klubíčko Beroun nabízí pomoc - Osobní asistenci v domácím prostředí. Mnoho rodičů celodenně pečujících o své postižené děti se svěřuje, jak je čím dál obtížnější zvládat běžné domácí a leckdy i pracovní povinnosti a k tomu zajistit náročnou péči a zajímavý program pro vaše děti v době nouzového stavu.

Proto Klubíčko Beroun nabízí možnost Osobní asistence v domácím prostředí. Asistenti mohou vaše děti navštívit, zabavit je různými činnostmi a zpestřit tak jejich den a převzít veškerou péči o ně. A rodičům tak umožnit na chvíli si oddechnout nebo vyrazit na různé pochůzky.

Asistenti jsou nyní pravidelně 1x za 14 dnů testováni na koronavirus, jsou vybaveni ochrannými prostředky a dezinfekcí, přijeli by služebním automobilem, který se pravidelně dezinfikuje. Výše úhrady za poskytování Osobní asistence v domácím prostředí činí 130 Kč za hodinu, podle skutečně spotřebovaného času nezbytného k zajištění úkonů. Pokud poskytování služby netrvá celou hodinu, výše úhrady se poměrně krátí.

Pokud máte o službu Osobní asistence v domácím prostředí zájem, kontaktujte, prosím, Andreu Vaníčkovou – email avanickova@klubickoberoun.cz, tel. 720 289 346.


Vytvořeno: 15. 4. 2020
Poslední aktualizace: 15. 4. 2020 14:33
Autor: