Knihy pro ukrajinské děti

Knihy pro ukrajinské děti 1Město Beroun rozdalo začátkem nového školního roku berounským dětem s dočasnou ochranou docházející na 1. stupeň berounských základních škol zřizovaných městem Beroun knihu s názvem Pohádky pro děti z Ukrajiny, jejímž autorem je Petr Březina.

Kniha je zpracována ve dvojjazyčné formě a jejím cílem je zábavnou formou zprostředkovat dětem učení českého jazyka. Výtisky knihy obdrželo město Beroun jako dar od města Králův Dvůr.

„Děkujeme našemu sousedovi za tento dar. Knihy už dělají radost ukrajinským dětem, které našly azyl v Berouně. Věříme, že jim pohádky pomohou jak v lepším poznání českého jazyka, ale že je také přivedou na jiné myšlenky,“ uvedl místostarosta Dušan Tomčo.

Vytvořeno: 27. 9. 2022
Poslední aktualizace: 27. 9. 2022 12:49