Máte zájem o zájezd do Goslaru? Dejte nám vědět!

Máte zájem o zájezd do Goslaru? Dejte nám vědět! 1Přiblížit veřejnosti krásy německého partnerského města Goslar, zapsaného na listině UNESCO, zamýšlí vedení města Beroun. Prvním krokem je zjištění zájmu o autobusový zájezd do Goslaru. Plánovaný zájezd by byl určen především seniorům s trvalým pobytem na území města Beroun, ale účastnit by se ho mohly jak lidé z okolních měst či obcí, tak i osoby mladšího věku.

Dalším krokem je schválení položky „Příspěvek na dopravu a náklady spojené se zájezdem do Goslaru“ v rozpočtu města Beroun na rok 2020.

Zájezd by byl částečně financován městem Beroun, částečně účastníky. Náklady na dopravu by hradilo město Beroun. Senioři s trvalým pobytem na území města Beroun by obdrželi příspěvek na ubytování (dvě přenocování). Akce se uskuteční v případě dostatečného počtu účastníků.

Pokud máte o zájezd zájem, přihlaste se telefonicky na tel. čísle 311 654 360, e-mailem na adrese sekr1@muberoun.cz  nebo osobně v kanceláři A 301 berounské radnice, a to do 15 .9.

Vytvořeno: 14. 8. 2019
Poslední aktualizace: 14. 8. 2019 09:12