Město žádá o dotaci na parkoviště P+R Na Podole

Město Beroun v současné době připravuje žádost o poskytnutí dotace na výstavbu záchytného parkovacího systému P+R. Parkoviště bude realizováno v lokalitě Na Podole v těsné blízkosti vlakového a autobusového nádraží a stávajícího P+R u železniční stanice.

O potřebné finanční prostředky město Beroun žádá z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) prostřednictvím Integrovaných územních investic (ITI) Pražské metropolitní oblasti. V případě získání dotace bude městu proplaceno celkem 90 % způsobilých výdajů projektu. Parkoviště bude osázeno doprovodnou zelení, součástí budou také informační tabule s počty volných parkovacích stání a nebude opomenut ani městský mobiliář a veřejné osvětlení.

Vytvořeno: 17. 6. 2019
Poslední aktualizace: 17. 6. 2019 07:41