Místostarosta Dušan Tomčo poděkoval studentům SZŠ Beroun za pomoc během nouzového stavu

V Kulturním domě Plzeňka se ve čtvrtek 25. června konalo slavností předávání vysvědčení maturantům ze střední zdravotnické školy v Berouně. Před samotným slavnostním aktem ale ředitelka školy Leona Machková pozvala na pódium zhruba dvacet studentů jednotlivých ročníků, kteří v době nouzového stavu během koronavirové pandemie pomáhali ve zdravotnických nebo sociálních zařízeních, případně šili roušky na rouškovník, který vyrostl před jejich školou.

K poděkování se připojil i místostarosta Dušan Tomčo, který za město předal obětavým studentkám a studentům i drobný dárek. Jako zástupce vedení radnice jim osobně poděkoval za jejich pomoc v této náročné době a popřál jim mnoho štěstí v jejich budoucím povolání.

Vytvořeno: 26. 6. 2020
Poslední aktualizace: 26. 6. 2020 09:47