Obsah

Návštěvnická karta Berounska – výzva k zapojení

Typ: ostatní
Návštěvnická karta Berounska – výzva k zapojení 1Destinační agentura Berounsko, která vznikla v minulém roce, připravuje projekt na podporu cestovního ruchu na Berounsku (návštěvnickou kartu) a hledá poskytovatele služeb a produktů cestovního ruchu, kteří by měli zájem o spolupráci. Princip fungování návštěvnické karty je založen na poskytování řady slev či výhod z oblasti ubytování, stravování, dopravy, trávení volného času atp. Karta tak podporuje vyšší nákupy služeb a produktů, které jsou v tomto systému zapojeny.

Návštěvnická karta slouží jako prostředek pro finanční úsporu jejích uživatelů a jako motivační faktor pro turisty, kteří čerpají více služeb a produktů než kdyby kartou nedisponovali.

Karta může také návštěvníky dodatečně motivovat k opakovanému návratu do destinace z důvodu dočerpání slev a výhod.

A samozřejmě je karta vhodná i pro místní obyvatele, kteří mohou čerpat výhody a slevy u místních podnikatelů či regionálních výrobců.

V případě zájmu zapojit se slevou či výhodnou nabídkou do projektu (eventuálně se zájmem kartu distribuovat) kontaktuje Elišku Švandovou (E: osva3@muberoun.cz T: 311 654 244), která Vám k projektu poskytne více informací.

 


Vytvořeno: 19. 5. 2020
Poslední aktualizace: 19. 5. 2020 12:08
Autor: