Nenechte si ujít zářijové vydání Berounského videozpravodaje

Nenechte si ujít zářijové vydání Berounského videozpravodaje 1Na co se můžete těšit v zářijovém videozpravodaji? Přiblížíme způsoby hlasování v rámci letošního participativního rozpočtu, představíme nové jednosměrné ulice a nové toalety na Městské hoře. A to není vše!

S kamerou jsme nechyběli na open air koncertu věnovaném sv. Ludmile.  V další reportáži se dozvíte, proč byla cyklověž nasvícená v barvách trikolóry. Ve videozpravodaji najdete také záběry ze závodů dračích lodí a reportáž o hubení hlodavců. Nechybí pozvánka na plaveckou soutěž měst  a představení nového hrnku ze série Čtvero ročních období. Na závěr si můžete vychutnat záběry ze skateparku, kam se sjely světové špičky skateboardingu.

Videozpravodaj můžete pustit ZDE.

Vytvořeno: 1. 10. 2021
Poslední aktualizace: 1. 10. 2021 12:03