Nepovolený nedělní ohňostroj řešila městská policie

Nepovolený nedělní ohňostroj řešila městská policie 1Berounskou veřejnost stejně jako představitele města pohoršil bezohledný a NEPOVOLENÝ ohňostroj, který narušil noční klid krátce po sobotní půlnoci.

Hned po prvních rachejtlích zareagoval strážník městské policie, který na služebně zaznamenal ohňostroj na kamerách a okamžitě informoval hlídku v terénu. Mezitím už na linku 156 začali volat první rozzlobení občané včetně místostarosty Michala Mišiny.

Hlídka městské policie našla místo, odkud byl ohňostroj vypálen. Jedná se o soukromý pozemek, na kterém strážníci zastihli jeho majitele s rodinou.  Rozhovor s majitelem je zadokumentován na osobní kameře strážníka a policie má k dispozici i několik svědectví. Protože došlo k porušení veřejného pořádku a Obecně závazné vyhlášky k zabezpečení veřejného pořádku, bude se celou věcí dále zabývat odbor správní a obecní živnostenský úřad Městského úřadu Beroun.

Zdůrazňujeme, že pořádání ohňostrojů po 22. hodině je v Berouně zakázáno a nepovolují se žádné výjimky kromě silvestrovské noci. Porušením této vyhlášky se dotyčný vystavuje několikatisícové pokutě.

Vytvořeno: 29. 6. 2021
Poslední aktualizace: 30. 6. 2021 07:56