Obsah

Nově otevíráme venkovní koupaliště na Velkém sídlišti

Typ: ostatní
Tobogán a skluzavkaZmodernizovali jsme pro vás více než čtyřicet let staré venkovní koupaliště na Velkém sídlišti. Přijďte se v pátek 24. července podívat, jak se nám to povedlo. Areál se pro veřejnost slavnostně otevře v 10 hodin. V následujícím videu si můžete koupaliště v předstihu prohlédnout.

Stavební práce jsme zahájili v roce 2019 a během deseti měsíců se nám podařilo zrealizovat první dvě etapy. Postupně tak vznikl nový bazén se čtyřmi plaveckými drahami a relaxační částí, tobogán, skluzavka a dětské brouzdaliště s herními prvky. Vyměnili jsme dlažbu za protiskluzovou a zajistili pro vaše pohodlí kvalitní trávník. Všechny bazénové prvky jsou z nerezového materiálu. Pro maminky s dětmi jsme připravili místnost s přebalovacím pultem a mikrovlnnou troubou. Provozovatelem tohoto areálu je Berounská sportovní a. s. 

A tím to nekončí! Nyní nás čeká závěrečná 3. etapa, při které se zaměříme na rekonstrukci technického objektu a nové využití jeho vnitřních prostor. Chceme obslužnou budovu zrekonstruovat tak, aby ji lidé mohli využívat v průběhu celého roku,  nikoli jen během léta, kdy je otevřené venkovní koupaliště. 


Přílohy

Vytvořeno: 21. 7. 2020
Poslední aktualizace: 21. 7. 2020 13:19
Autor: