Nové spořitelní bankomaty nejsou přístupné pro vozíčkáře

Bankomaty ČSDne 30. května byly v Berouně v České spořitelně  na adrese Politických vězňů 1940 měněny bankomaty. Mapovací tým BMB - Beroun město bez bariér zjistil, že jsou nepřístupné pro klienty na invalidním vozíčku.

"Zástupce České spořitelny pan Radek Vorlíček nás požádal, abychom se pokusili tuto informaci šířit a handicapovaní občané Berouna a okolí tak byli informování," uvedl za mapovací tým Pavel Kurušta.

Klientům s tělesným postižením pohybující se na invalidním vozíku nabízí Česká spořitelna bezplatný výběr i vklad na pokladně v pobočce Politických vězňů 1940, Beroun. Nejbližší přístupný bankomat České spořitelny je v prodejně Penny Market na adrese Švermova 1547, Beroun.

Na zpřístupnění bankomatu pro takto handicapované klienty se v nejbližších týdnech bude pracovat a hledat řešení ve spolupráci se zaměstnanci České spořitelny a.s. a mapovacího týmu BMB- Beroun město bez bariér.

Vytvořeno: 2. 6. 2022
Poslední aktualizace: 2. 6. 2022 11:43