Nové záhony a parkové úpravy ve městě

Už jste si všimli nového záhonu, který vznikl na Wagnerově náměstí? Už teď je určitě potěchou pro oči, ale mnohem krásnější bude na jaře, až se pořádně zazelená a rozkvete.

Další potěšující zprávou pro Berounské je informace, že se dokončila i další etapa rekonstrukce parku v Košťálkově ulic, o kterém jsme již několikrát informovali. Na závěr nesmíme opomenout ani druhou etapu revitalizace prostranství u Medicentra, kde se nyní upravují kaskádové záhony. V nich budou nově vysazeny keře, traviny a okrasné jabloně. Dočasně je zde vzhledem k úpravám omezen průchod chodníku, za což se omlouváme.

Vedení města Berou plánuje v parkových úpravách pokračovat i nadále. V návrhu rozpočtu pro příští rok je na zeleň a parky pamatováno a i pro příští rok jsou připraveny dotace na výsadbu pro spoluobčany.  Ty bychom rádi vyzvali i k další spolupráci. Pokud tedy máte nějaký tip, zašlete nám své návrhy na e-mail podnety@muberoun.cz. Předem za ně děkujeme.

Vytvořeno: 14. 11. 2022
Poslední aktualizace: 14. 11. 2022 07:24