Novinka od července: Při platbě parkovného se bude zadávat SPZ

Novinka od července: Při platbě parkovného se bude zadávat SPZ 1Od července dojde ke změně v systému placení za parkovné na městských parkovištích. Nově na platebním terminálu bude potřeba zadat SPZ vozidla, za které parkovné chcete uhradit. I nadále budete moci hradit částku v hotovosti nebo platební kartou.

Řada řidičů tento systém úhrady parkovného pomocí zadání SPZ zná z jiných měst, například z Prahy. Beroun se tak přidává k tomuto modernímu trendu. Navíc si přes mobilní aplikaci ClickPark můžete pohodlně parkovné dle potřeby prodloužit, aniž byste od lékaře nebo z jednání museli běžet zpátky k automatu a tisknout další lístek.

Parkování s.r.o. připravuje krátké instruktážní video, které názorně vysvětlí, jak při platbě od července nově postupovat. Toto video zveřejníme na stránkách města www.mesto-beroun.cz a na facebooku. Návod bude samozřejmě i u samotných platebních automatů.

Vytvořeno: 11. 6. 2019
Poslední aktualizace: 11. 6. 2019 11:12