OBRAZEM: Jak pokračují stavební práce na závodské základní škole?

Od 1. září se zahájením nového školního roku se žáci dočkají zrekonstruované ZŠ Komenského na Závodí včetně nové přístavby. Na kontrolním dnu, který se konal ve středu 15. července, splnění tohoto termínu potvrdili zástupci stavební firmy. Starostka Soňa Chalupová s místostarosty Michalem Mišinou a Dušanem Tomčem se ve středu osobně přesvědčili, jak stavba pokračuje.

V současnosti dodavatelská firma například pokládá lina, dokončuje jednotlivé třídy, kabinety a skladové místnosti, ještě do konce týdne zavěsí interaktivní tabule, postupně se maluje. Řemeslníci finišují i v nové tělocvičně, sociálních zařízeních včetně sprch, prostorech pro šatny a jídelně, ve které již firma nainstalovala výdejový pult. Od loňského roku je již v provozu nová moderní kotelna. Jak rekonstrukce základní školy na Závodí pokračuje, o tom se můžete sami přesvědčit ve fotoreportáži.

Vytvořeno: 15. 7. 2020
Poslední aktualizace: 15. 7. 2020 14:19