Plzeňská ulice bude od 27. listopadu opět průjezdná

Plzeňská ulice bude od 27. listopadu opět průjezdná 1Rekonstrukce silnice II/605 v Berouně (Plzeňská) příští týden skončí.

Při posledním kontrolní dni na stavbě této komunikace, který se uskutečnil  21.listopadu za účasti zástupců investora této stavby - Středočeského kraje, dále realizační firmy a odboru dopravy bylo zjištěno, že většina závad již byla odstraněna.

Poslední úprava, která si vyžádá přítomnost těžké techniky,  proběhne v pondělí 26. listopadu v blízkosti autobusové zastávky u supermarketu Billa. Z tohoto důvodu bude ještě v tento den nutné ponechat silnici ve stávajícím jednosměrném režimu. Od úterý 27. listopadu však už bude provoz plně obnoven a  všechny zastávky budou obsluhovat také autobusy městské a příměstské dopravy.

Vytvořeno: 23. 11. 2018
Poslední aktualizace: 23. 11. 2018 13:06