Podpořte berounské projekty v participativním rozpočtu Středočeského kraje

Podpořte berounské projekty v participativním rozpočtu Středočeského kraje 1Do participativního rozpočtu Středočeského Kraje byly za město Beroun podány tři projekty. Jeden se týkal úpravy parku před Střední zdravotnickou školou na Velkém sídlišti, o kterém jsme informovali na webových stránkách města i v Radničním listu. Bohužel tento projekt byl vyřazen pro jeho údajnou vysokou finanční náročnost a zástupci města Beroun se o této skutečnosti dozvěděli jen 8 hodin před ukončením příjmu žádostí. Přesto má Beroun další dvě želízka v ohni a nyní je na vás, občanech města, abyste tyto projekty svým hlasováním na internetu podpořili a pomohli tak získat finance na jejich realizaci.

Jeden z projektů se zaměřuje na výsadbu stromořadí kaštanů, kterým se tak uzavře rekonstrukce ulice Plzeňská. Stromořadí bude vysázeno do travnatého pásu mezi cyklostezku a hlavní silnici.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE.

Další projekt má pomoci s obnovou Brdatek, kde by se díky participativnímu rozpočtu Středočeského kraje mohly vybudovat tůňky a lávky.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE.

Oba projekty jsou v silné konkurenci. Do participativního rozpočtu bylo totiž z celého Středočeského kraje zasláno přes 160 projektů. V první fázi je potřeba, aby berounské návrhy získaly v rámci internetového hlasování alespoň 50x „Líbí se mi“, a to nejpozději do 15. 4. Tyto projekty pak budou dále detailně zpracovány a Středočeský kraj spustí velké hlasování o konečné úspěšné žadatele v rámci participativního rozpočtu, které se bude konat od 16. 5. do 15. 6.

Vytvořeno: 6. 4. 2020
Poslední aktualizace: 6. 4. 2020 13:25