Podpořte na kole onkologicky nemocné děti

Podpořte na kole onkologicky nemocné děti 1Přidejte se k charitativnímu projektu Na kole dětem. Tato veřejná cyklotour letos slaví svůj jubilejní 10. ročník, a bude probíhat od 29. května do 8. června. Jedná se o jedinečnou akci, která se svým charakterem a rozsahem zařadila mezi významné projekty na podporu onkologicky nemocných dětí.

Během jízdy cyklisté navštíví takřka všechny kraje České republiky, zastaví se v partnerských městech a obcích a osobním příkladem, formou osvěty a propagace předají široké veřejnosti odkaz „My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně“.

Město Beroun bude v desátém jubilejním ročníku zastávkovým místem během třetí etapy, tedy v sobotu 1. června. K pelotonu, který do Berouna přijede z Hýskova Českou ulicí na Náměstí Joachima Barranda Zde se kolem 14:00 zastaví a ve své cestě budou cyklisté pokračovat zhruba ve 14:30, kdy se vydají Pražskou bránou přes most, dále přes Berounku na Závodí a pojedou přes Alkazar do Hostíma, Svatého Jana pod Skalou a budou pokračovat do Prahy. Pokud i vy chcete podpořit tuto myšlenku, připojte se na Husově náměstí k pelotonu a podpořte je alespoň několik kilometrů na společné jízdě.

Vytvořeno: 7. 5. 2019
Poslední aktualizace: 7. 5. 2019 14:35