Pojďme společně uklidit Beroun

Pojďme společně uklidit Beroun 1

Také v letošním roce se můžete zapojit do projektu Ukliďme Beroun. Tuto dobrovolnickou akci pořádá město Beroun v sobotu 6. dubna v rámci Dne Země. Školy, které se budou chtít zapojit, začnou s úklidem o den dříve.

Tato akce má přispět k lepšímu životnímu prostředí v našem městě a k vytvoření důstojného a čistého prostředí, ve kterém žijeme.

Není vám lhostejné, v jakém prostředí žijeme a chcete také přiložit ruku k dílu? Zapojte se i vy.

Účastníkům úklidu poskytne město pytle, které dodala společnost AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. - provozovna Beroun, která zajistí odvoz těchto pytlů. Zájemci, kteří se rozhodnou podpořit projektu Ukliďme Beroun, se nahlásí nejpozději do 22. března na Městský úřad Beroun, odbor životní prostředí – reference Lence Hadáčkové na e-mail odpad@muberoun.cz. Na stejnou e-mailovou adresu následně zašlou i fotodokumentaci před zahájením a po ukončení úklidu. Je potřeba uvést počet účastníků, lokalitu, kterou si pro úklid vyberete, počet pytlů a kontakt na organizátora úklidu.

Odbor životního prostředí pak na základě těchto údajů vydá pytle, a to ve dnech 3. dubna (8 - 17 hod) a 4. dubna (čtvrtek, 8 – 14 hod).

Věříme, že myšlenku vytvoření čistého prostředí v Berouně podpoříte a akce se zúčastníte.

Vytvořeno: 12. 3. 2019
Poslední aktualizace: 12. 3. 2019 09:15