Příměstské tábory v Hudlicích zdarma

Musíte být v práci a nemáte kam o prázdninách dát děti? Chcete pro ně zajímavý letní program a už vám nezbývají peníze v domácím rozpočtu?

Pak právě pro vás jsou tou pravou volbou Letní tábory MAS Mezi Hrady, z.s. Na každý den je pro děti připraven nabitý program, během kterého zažijí spoustu legrace a poznají nové kamarády.

Příměstské tábory organizujeme v obci Hudlice ve spolupráci s místní základní školou. Programy jsou přizpůsobeny místním podmínkám, jsou zábavné, kreativní a bezpečné, koncipované tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky. Každý si najde to své, na co bude rád vzpomínat.

Příměstský tábor probíhá ve skupinách čítajících max. 17 dětí ve věku 6 – 14 let, vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hod. O vaše děti se budou starat zkušení lektoři, kteří mají praxi v práci s dětmi.

Primárním záměrem MAS Mezi Hrady, z.s. je podpořit rodiny s dětmi v dnešní nelehké době zasažené pandemií. Podpora je mířena jak na děti (posílení vztahů mezi vrstevníky, obnovení pracovních a studijních návyků, podpoření duševní pohody, pohybových aktivit apod.), tak na rodiče, kteří již v mnoha případech vyčerpali dovolenou a finanční možnosti.

Díky získané dotaci od MŠMT jsou Letní tábory MAS Mezi Hrady, z.s. nabízeny ZDARMA. Více viz tisková zpráva ZDE.

MAS Mezi Hrady

Vytvořeno: 22. 6. 2021