Prodejna Lidl omezila otevírací dobu

Prodejna Lidl omezila otevírací dobuBerounská prodejna Lidl bude od úterý 7. dubna až do odvolání otevřena denně od 9:00 do 19:00 z důvodu sníženého počtu zaměstnanců. Starostku města o tom informovala mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Podle oficiálního vyjádření Lidlu byl v pondělí u jednoho ze zaměstnanců potvrzen pozitivní test na koronavirus.
„V prodejně byl naposledy 29. března a nejevil žádné příznaky nemoci. Po celou dobu také nosil roušku a rukavice. Obratem nás informoval a zároveň jsme v kontaktu s Krajskou hygienickou stanicí, jejímiž pokyny se řídíme,“ uvedla mluvčí. V souladu s pokyny Krajské hygienické stanice přijala společnost preventivní opatření včetně uzavření prodejny a jejího důkladného vydezinfikování. „Většina zaměstnanců prodejny bude do neděle 12. dubna pro jistotu v preventivní karanténě. Krajská hygienická stanice vyhodnotila všechna preventivní hygienická opatření v naší prodejně jako vyhovující a bez jakéhokoliv dalšího rizika pro její zaměstnance i zákazníky. Přesto považujeme za zodpovědné Vás o tomto případu informovat. Ujišťujeme Vás také, že činíme vše, co je v našich silách, abychom zabezpečili provoz naší prodejny a zdraví všech našich zaměstnanců i zákazníků,“ doplnila Zuzana Holá.

Vytvořeno: 7. 4. 2020
Poslední aktualizace: 7. 4. 2020 07:07