Projekt Na kole dětem berounské školáky nadchl

Město Beroun uspořádalo dne 2. května v KD Plzeňka 2 přednášky pro žáky berounských základních škol na podporu nadačního fondu Na kole dětem, jejíž zakladatel je Josef Zimovčák, několikanásobný mistr světa v jízdě na vysokém kole.

Nadační fond Na kole dětem pomáhá a podporuje onkologicky nemocné děti a jejich rodiny. Přednášek v KD Plzeňka se zúčastnilo celkem 416 dětí z berounských základních škol. Město beroun přispělo za každého zúčastněného žáka 30 Kč na nadaci Na kole dětem.

Na podporu onkologicky nemocných dětí bude dne 1. června v 14:30 hodin na Barrandově náměstí navazovat akce 10. ročník veřejné cyklotour pořádaná nadací Na kole dětem.  Přidat se může každý – na kousek, jednu etapu, nebo celou trasu.

Vytvořeno: 3. 5. 2019
Poslední aktualizace: 7. 5. 2019 07:40