Škola potřebuje další prostor pro hodiny tělocviku, říká ředitel Pavel Herold

Nové kryté sportoviště, přístavba pavilonu se sedmi odbornými učebnami, ale také problematika nárůstu počtu žáků.

To byla hlavní témata, které řešili místostarosta Dušan Tomčo s ředitelem 2. ZŠ a MŠ Beroun Pavlem Heroldem.

Místostarosta si školu prohlédl v rámci svých pravidelných setkání se zástupci základních a mateřských škol. Díky skutečnosti, že tuto školu jako žák sám navštěvoval, se osobně přesvědčil, jakými zásadními změnami škola prošla. Jak uvedl Pavel Herold, za poslední roky se díky městu podařila uskutečnit řada modernizací, takže škola je jako nová. Kromě nových rozvodů se mimo jiné zateplily všechny pavilony, díky investici do sklepů získali žáci další prostory pro šatny, zmodernizovalo se venkovní sportoviště i tělocvična.

Nicméně vzhledem k počtu žáků by škola potřebovala další kryté sportoviště. Ředitel se proto nyní snaží najít co nejefektivnější řešení.

Vytvořeno: 15. 1. 2019
Poslední aktualizace: 17. 1. 2019 07:11