Slavnostní zahájení adventu se bohužel ruší

Slavnostní zahájení adventu se bohužel ruší 1Z důvodu vládních nařízení reagujících na nepříznivý vývoj koronavirové epidemie jsme nuceni stejně jako další města v České republice zrušit plánovaný program chystaný na první adventní neděli.

Přesto jsme se pokusili alespoň v mezích možností přichystat advent na Husově náměstí. Berouňané se tak mohou těšit na tradiční výzdobu včetně stromu s novým osvětlením, nebude chybět betlém, Ježíškova kancelář, zvonička a živý betlém se zvířátky z farmy.

O první adventní neděli navíc bude na dvou místech v Berouně k vidění obří loutka čerta divadla Kvelb. Loutku najdete na travnaté ploše ve spodní části Havlíčkovy ulice u kruhového objezdu, druhou pak na prostranství před Hvězdou na Velkém sídlišti. Vánoční osvětlení včetně stromu bude svítit od první adventní neděle.

Jsme odhodlaní realizovat berounský advent tak, jak nám situace dovolí. V současné době řešíme, za jakých podmínek bude možné pořádat vánoční tržnici a kolotoč  v horní části Husova náměstí. O jejich provozu, stejně jako o provozu umělého kluziště v centru města dáme včas vědět.

Děkujeme za pochopení a ze srdce všem přejeme požehnaný advent.

Vytvořeno: 23. 11. 2021
Poslední aktualizace: 23. 11. 2021 10:33