Služebna městské policie patří mezi nejlépe vybavené v kraji

Služebna městské policie prošla v minulých týdnech modernizací, jejíž součástí se stalo i vytvoření diskrétní zóny pro občany v souladu s nařízením GDPR. Doposud neměli lidé při návštěvě služebny žádné soukromí a nebyli nijak odděleni od běžného provozu radnice, v jejímž zadním traktu městská policie sídlí. Současně došlo i k modernizaci a rozšíření služebny městské policie.

Služebna si investici zasloužila a strážníci ji vítají. „Především jsem rád za výborně vybavenou služebnu, díky které jsme udělali velký posun v modernizaci naší práce,“ uvedl za berounské strážníky Matěj Oswald, který je ve službě již tři roky. Jeho slova potvrdil i velitel městské policie Alexandr Scherber: „Navštívil jsem řadu služeben v různých českých městech a musím uznat, že Beroun má teď jednu z nejlépe vybavených a zařízených.“

Nové prostory si ve středu 26. února osobně prohlédla i starostka Soňa Chalupová. Zajímala se nejen o stavební úpravy, ale i o kamerový systém a se strážníky diskutovala o  aktuálních palčivých problémech města.

Vytvořeno: 27. 2. 2020
Poslední aktualizace: 27. 2. 2020 12:41