V Berouně již začal jarní úklid

V Berouně již začal jarní úklid 1S ohledem na příznivé počasí odstartoval v Berouně jarní úklid v předstihu. Obvykle vyrážejí čistící vozy do ulic až v druhé polovině března, tentokrát ale začal úklid již na konci února. Vysoká prašnost v ulicích, kterou způsobil inertní posypový materiál, tak bude brzy minulostí.

Současně vedení města intenzivně řeší znečišťování místních komunikací, které je úzce spojeno s výstavbou na území Berouna. „K největšímu znečištění docházelo v ulici Bezručova. Na zásah vedení města bylo docíleno řádné čištění vozidel vyjíždějících z místní stavby včetně udělení pokuty za znečišťování komunikace,“ uvedl místostarosta Michal Mišina.

Kontroly stavu silnic probíhají postupně i u dalších staveb. Například při budování nového areálu v Rehabilitační nemocnici Beroun provádí firma, zajišťující odvoz zeminy, čištění komunikací vlastním strojem. Také v této lokalitě ale město provádí průběžné kontroly stavu vozovky.

Vytvořeno: 5. 3. 2019
Poslední aktualizace: 5. 3. 2019 09:02